Zabiegi laserem – rewolucja w medycynie estetycznej.

Laseroterapia pozwala na uniknięcie operacji

Obecnie operacje chirurgicznie nie są jedynym sposobem na poprawię swojego wyglądu. Skórę bez zmarszczek, blizn lub innych niedoskonałości można uzyskać na wiele sposobów, jednak jedną z najbardziej skutecznych metod jest laseroterapia. Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego wykorzystują działanie wiązki światła na konkretne miejsce na twarzy lub ciele. Dzięki zabiegowi laserem poprawia się mikrokrążenie i przyspiesza przemianę materii – komórki szybciej się regenerują, a procesy lecznicze ulegają intensyfikacji.

Czy zabieg laseremmedycznym jest bezpieczny?

Laseroterapia jest bezpieczna – dobrze zrealizowany nie prowadzi do powstania niepożądanych skutków ubocznych. Zabiegi laserem frakcyjnym nie są inwazyjne. Między innymi dzięki temu laseroterapii mogą się poddać osoby prawie z każdej grupy wiekowej.

Dlaosób w jakim wieku rekomendowane są zabiegi laserem frakcyjnym?

Laseroterapia ze względu na swoją wszechstronność jest rekomendowana w przypadku wielu schorzeń. Do kluczowych wskazań należą zmiany naczyniowe, pieprzyki, chęć usunięcia tatuażu, likwidacja rozstępów. Popularnym zastosowaniem jest odmładzanie. Na laserowy lifting twarzy decydują się osoby, które chcą uniknąć skalpela i jednocześnie oczekują wyraźnej poprawy skóry.

Zabiegi laserem medycznym wykorzystuje się także w leczeniu blizn czy trudno gojących się ran. Lista wskazań jest oczywiście znacznie dłuższa, dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Instytutu.

Zobacz wpisy: